Rafting

dni tygodnia

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Niedziela

Dorośli

€/os.

Dzieci 7-12 lat

€/os.

Dzieci 0-6 lat

€/os.

Razem:

18€

Zmień walutę:
 • Drukuj

  Termin wakacji

  Aby przejść dalej należy określić termin wakacji

  Rafting

  Razem do zapłaty:18€

  Aby przejść dalej należy określić termin wakacji

  Opis wycieczki

  Znudzony wylegiwaniem się na plaży? Czas wyrwać się w góry i z wiosłem w dłoni stawić czoła rwącej rzece Kopru!

  Wijącą się górską drogą dojedziemy do znajdującego się na terenie narodowego parku kanionu Koprulu. Zapuszczając się w głąb majestatycznych gór Taurus, miniemy malowniczą wioskę Beskonak - ostatni ślad cywilizacji. Dalej są już tylko śródziemnomorskie lasy cyprysowe, a w nich żyjące dziko kozice, niedźwiedzie, wilki. I oczywiście nasza rzeka, która wijąc się przez kilkanaście kilometrów pomiędzy stromymi ścianami wąwozu, tworzy widowiskowe kaskady i wzburzona pokonuje kolejne progi.

  Nigdy nie płynąłeś pontonem raftingowym? Nie szkodzi! Nasi wykwalifikowani instruktorzy nauczą Cię, jak sterować i zachować bezpieczeństwo na rzece. Oprócz tego w trakcie spływu na każdym ok. dziesięcioosobowym pontonie będzie obecny jeden z nich. Każdy uczestnik wyposażony będzie w wiosło, kask i kamizelkę. Osoby, które chcą się czuć jeszcze bezpieczniej, mogą zająć wygodne miejsce pośrodku pontonu (bez wioseł). W trakcie przerw przewidziany jest obiad oraz przeróżne zabawy i animacje.

  Szczegółowe informacje

  Kiedy?

  • Codziennie.

  Jak długo?

  • Od 9:00 do 17:00 (czas orientacyjny).

  Za ile?

  • Dorosły 18€, dzieci 7-12 lat 9€, dzieci 0-6 lat bezpłatnie.

  Co zapewniamy?

  • Klimatyzowany transport, profesjonalny sprzęt: wiosła, kaski, kamizelki, instruktorzy, obiad, dodatkowe ubezpieczenie od sportów ekstremalnych.

  Za co płacicie dodatkowo?

  • Napoje, profesjonalne zdjęcia i film, pianki dla chętnych do wypożyczenia.

  Co zabrać?

  • Strój kąpielowy, ręcznik, obowiązkowo obuwie na ponton –najlepiej buty piankowe (jak do chodzenia po kamienistym dnie morza) lub sandały lub inne buty bez obcasa (buty będą zamoczone), krem z filtrem, pieniądze.

  O czym nie zapomnieć?

  • Rafting jest dla wszystkich. Zabieramy dzieci od 5 lat. W bazie raftingowej są przebieralnie, gdzie możemy przebrać się do stroju kąpielowego. Wszystkie nasze rzeczy zostawiamy w autokarze (w dolnym luku bagażowym, który będzie zamknięty na czas spływu). Przydzielane są kamizelki i kaski przez obsługę wg rozmiarów (nie ubieramy się sami). Pobieramy wiosła. Następnie lekcja pokazowa zachowania się w pontonie. Uczestnicy są dzieleni na grupy ok. 10 os. Na każdym pontonie z grupą płynie instruktor-przewodnik. Osoby bojące się wody lub dzieci zajmują wygodne miejsce pośrodku pontonu (bez wioseł). Osoby w okularach przymocowują okulary do kasku sznureczkami (dostępne w bazie). Nie ma możliwości zabrania aparatu na ponton (chyba ze jest wodoodporny). Wycieczka w grupach mieszanych.

  Zadaj teraz pytanie Napisz do nas... Wyślij