Wyjazd z hoteli w regionie Alanyi  ok.8:30-9:00 i przejazd do parku Narodowego Kanionu Koprulu ok. 10:30-11:00

Zabieramy ze sobą stroje kąpielowe, ręcznik i krem z filtrem. Rafting możliwy jest dla osób od 10 roku życia bez lęków wysokości czy wody. 

Rafting Turcja Koprulu Kanion (22).JPGNa miejscu w bazie są przebieralnie i toalety. Przebieramy się w stroje kąpielowe i buty do wody. Można być też w koszulce i spodenkach (strój kąpielowy nie jest obowiązkowy, ale buty na ponton tak). Na ponton nie zabieramy ze sobą żadnych rzeczy osobistych, można je bezpiecznie zostawić w autokarze na czas spływu. Będą zamknięte w luku bagażowym. Odbieramy sprzęt potrzebny nam czyli wiosła, kaski i kamizelki. Załoga raftingu dobierze dla was odpowiednie kamizelki i kaski i  podzieli  na grupy 10-12 osobowe. 

RaftingTurcja (4).JPGRozpoczęcie raftingu. Instruktor wydaje proste komendy w języku angielskim, niemieckim lub rosyjskim takie jak : start, stop, do tyłu , do przodu. Zadba również o to żebyście się dobrze bawili na pontonie.

Rafting extra.jpgPodczas raftingu zatrzymacie się aby odbyć skok z półki wodnej zawieszonej na wysokości ok. 8 m., będziecie wykonywać body rafting oraz zippling czyli zjazd na linie, który odbywa się w dół rzeki. Max.waga do zjazdu na linie 100kg.

Obiad będzie serwowany w czasie jednej z przerw tuż nad brzegiem rzeki w bazie. Napoje są dodatkowo płatne

Zakończenie programy ok. 16:30, wspólne oglądanie filmu i zdjęć z wycieczki, możliwość ich zakupu  i powrót do waszych hoteli w Alanyi.

Trzeba posiadać podstawową umiejętność pływania i być w przedziale wagowym 30-100 kg (do zjazdu na linie).


Jeśli ktoś się boi może pominąć zjazd na linie – nie wpływa to na dalszą realizację programu z grupą i można go pominąć.


Nie ma też konieczności skoku ze skał.


Raftingu nie polecamy osobom chorym na astmę, ze skłonnością do wszelkich ataków i problemami z sercem.


Po raftingu będzie można zakupić film i zdjęcia u fotografa. Filmy i zdjęcia robione są przez firmę zewnętrzną i nie bierzemy za nie odpowiedzialności. Przy zakupie polecamy wziąć kontakt do fotografa.


Rzeczy osobiste po przebraniu zostawiamy w autokarze na czas spływu.

Na ponton nie zabieramy urządzeń elektronicznych ani wartościowych. Nie ponosimy za nie odpowiedzialności.


W bazie dostępne są do kupienia buty do wody.


Pianki do wypożyczenia są w rozmiarach S-XL

Galeria zdjęć

5,0

 • Ogólny

  100
 • Transport

  100
 • Nocleg

  100
 • Miejsce Docelowe

  100
review

Karolina

Super cena! RAFTING EXTRA to zdecydowanie numer 1 wśród wycieczek! Przejście pięknym kanionem (koniecznie w butach do wody) rewelacja :) Minus jedynie za to, że na raftingu był film i zdjęcia do kupienia a niestety na kanionie nie było a jest tam prześlicznie! Warto mieć tam gopro z jakimś dobrym mocowaniem do kapoku. Tyrolka podwójna i przyjemna :) Rafting zależy pewnie od grupy ale my mieliśmy super ekipę 👍😊 Warto zabrać OK 10euro/os na napoje i ewentualnie naleśniki z czekoladą w połowie raftingu bo woda wyciąga i szybko się jest głodnym ;) plus napiwek dla przewodnika tego po kanionie lub z raftingu- zależy którego polubicie bardziej 😉😋

 • Ogólny

 • Transport

 • Nocleg

 • Miejsce Docelowe

Napisać Recenzję

 • Ogólny

 • Transport

 • Przewodnik

 • Miejsce Docelowe

Cena za osobę:

dorosły

42€-+

dziecko 10-12 lat

27€-+
Razem:0 €
Cena internetowa:0 €
Cena internetowa: od 39 €