Wycieczki fakultatywne z Alanyi - startujemy już 8 sierpnia

Przez cały okres pandemii sezon letni 2020 stał pod znakiem zapytania. Choć pracy i wycieczek nie było to mieliśmy nadzieję że świat w końcu zrozumie i pogodzi się z taką a nie inną sytuacją i odnajdzie się w nowych realiach.

Kiedy fala pandemii powoli zaczęła się wygaszać w Turcji i zdecydowano o otwarciu granic organizatorzy od razu zabrali się za przygotowanie floty samolotów i rezydentów w Turcji. Dzięki ich staraniom pierwsze samoloty w Alanyi mogły wylądować już 8 sierpnia. 

My również nie spoczęliśmy na laurach i przez ten okres pracowaliśmy przygotowując nie tylko nowe oferty ale też i dbając o to, aby nasz transport był wyposażony w środki bezpieczeństwa i ochrony a i miejsca zwiedzanie były odpowiednio bezpieczne. 

Już 10 sierpnia zrealizowaliśmy dla was pierwsze wycieczki do Zielonego Kanionu i Perły Gór Taurus. Z każdym dniem mamy coraz więcej chętnych na wycieczki. Za co bardzo dziękujemy wam, za to zaufanie i szacunek do naszej pracy. W tym roku jak nigdy przedtem czekaliśmy z utęsknieniem na pierwsze samoloty z Polski do Turcji. I pracujemy dla was z jeszcze większą radością!  


Podziel się tym postem

Zostaw Komentarz

Najnowsze

Subskrybuj