You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Biuro podróży Alanya Wycieczki powstało z myślą o Polakach przebywających na wakacjach w Turcji. Jako lokalne biuro podróży organizujemy wycieczki fakultatywne. Specjalizujemy się w organizacji wycieczek historycznych, kulturowych, krajoznawczych i rekreacyjnych w regionie Alanya. Najpopularniejsze z nich to wycieczki do Pamukkale, wycieczka do Kapadocji i lot balonem, Rafting czy rejs statkiem w Alanyi. Nasze biuro organizuje w Alanya wycieczki lokalne od wielu lat.

Praca od 2008 roku w turystyce pozwoliła zdobyć nam szerokie doświadczenie i możliwość poznania wymagań turystów. Dzięki Wam stale ulepszamy naszą obsługę. Atutem naszego biura podróży jest brak pośredników a poprzez to niskie ceny wycieczek lokalnych. Posiadamy gwarancje ubezpieczeniowe  oraz ubezpieczamy każdą realizowaną przez nas wycieczkę. Jesteśmy członkiem Stowarzyszenia Organizatorów Turystyki TURSAB w Turcji, które nadaje stosowne licencje organizatorom turystycznym  oraz członkiem Izby Handlu Ticaret Odasi w Alanya.

Naszą ofertę kierujemy do wszystkich przebywających w regionie Alanya, w miejscowościach: Mahmutlar, Obagol, Konakli, Incekum, Avsallar, Okurcalar. W Naszym biurze podróży w Alanya pracują Polacy, którzy obsługują stacjonarne biuro podróży, a na wycieczkach spotkają się Państwo z licencjonowanymi polskimi i tureckimi przewodnikami.

Dla Państwa wygody uruchomiliśmy również infolinię z polskim numerem stacjonarnym dzięki któremu mogą Państwo dzwonić po stawkach polskich, a za wycieczki fakultatywne można płacić nawet złotówkami. Wycieczki rozpoczynają się bezpośrednio z Państwa hotelu. Zobacz opinie i recenzje naszych Klientów. Zapraszamy wszystkich chcących odkryć uroki Turcji na polskie wycieczki lokalne z Naszym biurem podróży Alanya Wycieczki. 

Podziel się tym postem

Zostaw Komentarz

Najnowsze

Subskrybuj