Nurkowanie w Alanyi


Miłośnicy aktywnego wypoczynku w Alanyi mogą spróbować nurkowania w wodach Morza Śródziemnego, gdzie na własne oczy mogą zobaczyć podwodny świat i jego mieszkańców. Jeśli znudził Cię wypoczynek na plaży , jesteś nurkiem w certyfikatem albo marzysz aby spróbować nurkowania po raz pierwszy , to jedyna okazja aby podczas dwóch zejść pod wodę złapać bakcyla , poznać podwodną florę i faunę Alanyi.

Woda w Morzu Śródziemną przez większość czasu jest ciepła i uznana za jedną w czystszych, wprawdzie nie zobaczycie tutaj raf koralowych ale możliwość nurkowania tuz przy wzgórzu zamkowym Kale daje szansę zobaczenia jaskiń, skał oraz bogatej flory i fauny. W ciągu dnia nurkowego w programie są dwa zejścia pod wodę , pierwsze na około 6 metrów a drugie na 10 metrów. Aby jednak je rozpocząć najpierw trzeba przejść przez nurkowe ABC. Wykwalifikowana kadra instruktorska krok po kroku wytłumaczy co i jak będziecie Państwo razem z nimi robić, poznacie gesty języka nurkowego oraz zapoznacie się ze sprzętem nurkowym aby w wodzie swobodnie oddychać. Kilka lat temu w porcie w Alanyi został zatopiony statek aby miłośnicy podwodnych wypraw mieli jeszcze więcej atrakcji. Jeśli chcecie wybrać się na wycieczkę na nurkowanie w Alanyi to sprawdźcie nasza ofertę tutaj.

Na nurkowanie można wybrać się całą rodziną. Nawet jeśli nie jest się zainteresowanym nurkowaniem to można uczestniczyć w rejsie jako osoba towarzysząca , opalać się na statku lub pływać w morzu. 

W Alanyi można również nabyć licencję nurka podczas kursów nurkowanie organizowanych przez biuro podróży Metin Tour. W ofercie są kursy dla dorosłych i młodszych , jednodniowe i kilkudniowego , gdzie zdobyć można uprawnienia nurkowe zakończone otrzymaniem certyfikatu np.: PADI. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z biurem telefoniczny lub mailowy na adres: kontakt@metintour.pl . 

Podziel się tym postem

Zostaw Komentarz

Najnowsze

Subskrybuj