Czas na urlop w Turcji!


Okres urlopowy to najprzyjemniejszy czas w roku, wyczekiwany przez cały rok. Dlatego tym bardziej wybór miejsca na wakacje, szczególnie jeśli wybieramy się z dziećmi, powinien być dobrze przemyślany. Naszą propozycją jest Riwiera Turecka i malownicze miasteczka Alanya, położone w południowej części kraju, nad Morzem Śródziemnym. Znajduje się tu Lokalne Biuro Podróży Alanya, oferujące atrakcyjne wycieczki fakultatywne zarówno te związane ze zwiedzaniem starożytnych zabytków, jak również dostarczające mnóstwa zabawy i radości.

Postanowiliśmy przedstawić Państwu nasze propozycje wycieczek organizowanych przez Polskie Biuro Podróży Alanya, z których jak najbardziej mogą skorzystać rodziny podróżujące z dziećmi w każdym wieku.

Alanya Tanie Wycieczki dla całych rodzin

Wspomniane wycieczki fakultatywne Alanya dzieli na dwa rodzaje. Pierwsza grupa to wycieczki podczas których zagłębimy się w historie najciekawszych miejsc Turcji, poznając ich zabytki, sięgające czasów starożytnych. Druga grupa wycieczek oferowanych przez Alanya Biuro Podróży to wycieczki łączące w sobie zabawę i sport, dlatego są idealne dla najmłodszych. Jedna z takich propozycji to Alanya  Wycieczka Delfinarium. Podczas, trwającego prawie godzinę, pokazu będziecie mogli zobaczyć akrobacje wykonywane przez delfiny i foki, a na zakończenie wszyscy chętni będą mogli popływać w basenie z tymi uroczymi ssakami. Inna atrakcja tego typu to Alanya Wycieczka Aquarium. Wspaniałe oceanarium jest jednym z największych tego typu obiektów na świecie, w którym pływa około 20 tysięcy ryb. To niesamowita atrakcja dla dzieci i dorosłych, ale to nie wszystkie atrakcje turystyczne Turcji.

Alanya polskie biuro podróży przygotowało również dla najmłodszych przygodę w postaci rejsu po Morzu Śródziemnym. Alanya Rejs Piracki, bo o tej wycieczce mowa, to przygoda nie tylko dla dzieci, ale także dla dorosłych. Podczas podróży okrążymy cały półwysep, obserwując z pokładu statku krajobraz wybrzeża z ruinami zamków i licznymi jaskiniami. Zatrzymamy się na orzeźwiającą kąpiel w krystalicznie czystym morzu, a dla najmłodszych czekają zabawy i animacje zorganizowane przez piratów. A na zakończenie dnia oferujemy Alanya wycieczka Aquapark. Tutaj rozrywki nie zabraknie nikomu. Mnóstwo zjeżdżalni, sztuczne fale, mini rafting to tylko niektóre z atrakcji czekające dla dzieci w każdym wieku i ich rodzin.

Dla nieco starszych dzieci, a właściwie dla młodzieży i dorosłych, czekają bardziej ekstremalne atrakcje. Alanya Rafting to wycieczka dla odważnych, podczas której przedrzemy się przez rwące górskie potoki i rzekę Koprulu. Również z wodą związana jest inna wycieczka –  Alanya Nurkowanie – dla wszystkich, którzy chcą poznać tureckie wybrzeża nurkując pod powierzchnią wody. W tym miejscu należy zaznaczyć, że wszystkie lokalne wycieczki Alanya są dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach, stąd decyzja o skorzystaniu ze wszystkich powyższych propozycji spędzenia wolnego czasu powinna być dużo łatwiejsza i bardziej kusząca.

Biuro Turystyczne Alanya rozwiązaniem na rodzinne wakacje

Jeśli podróżujesz ze swoimi dziećmi, czy to maluchami, czy młodzieżą to Alanya Biuro Podróży posiada oferty wycieczek idealnych dla Ciebie. Cóż więcej można chcieć jeśli chodzi o udany urlop? Gorące słońce, piaszczysta plaża, czyste morze, piękne widoki i liczne atrakcje turystyczne dla każdego. Tym właśnie ugości na wybrzeże Tureckie i Lokalne Biuro Podróży Alanya. Korzystaj z czasu spędzonego w Turcji i spędź ze swoją rodziną czas, który pozostanie w Waszych pamięciach naprawdę na długo. Zapraszamy.


Podziel się tym postem

Zostaw Komentarz

Najnowsze

Subskrybuj